Mój dziennik podróży + KONKURS Warto podróżować z dzieckiem

MÓJ DZIENNIK PODRÓŻY czyli dziecięca księga wspomnień z wyprawy, która ukazała się niedawno nakładem wydawnictwa Bezdroża.
Dzięki dziennikowi mali podróżnicy mogą opisać lub narysować swoje przygody, wkleić zebrane pamiątki i bilety wstępów. Nieduży poręczny format sprawia, że możemy go wrzucić do dziecięcego plecaka na każdą wycieczkę.


Dziennik sprawdzi się zarówno podczas wycieczek po Polsce jak i w trakcie zagranicznych wojaży. W czasie zimowych i letnich urlopów, a także na kilkudniowych wypadach za miasto.

Dla jakiej grupy wiekowej przeznaczony jest Mój dziennik podróży?

Dedykowany jest dla dzieci w wieku 5-10 lat. Jednak nawet z młodszym maluchem możemy wspólnie wypełniać poszczególne kartki dziennika.

Niektóre strony Dziennika dziecko może wypełnić przed wycieczką.

Mój dziennik podróży

Mój dziennik podróży

Mój dziennik podróży


Warto przed wycieczką usiąść razem z dzieckiem i zaplanować trasę, a także porozmawiać o tym co będziemy robić. Gdy rodzice pakują bagaże na wyjazd Maluch może rysować mapę podróży.


Mój dziennik podróżyCzy wy też zawsze zbieracie bilety wstępów, a potem zastanawiacie się co z nimi zrobić? W Dziennku podróży i na bilety znalazło się miejsce.


Mój dziennik podróżyKodeks Małego Wędrowca ma aż 10 punktów, także jeśli chcecie poznać je wszystkie musicie sięgnąć po Dziennik.
Mój dziennik podróżyBardzo fajnym uzupełnieniem Mojego dziennika podróży są Wycinanki z podróży. Można je pobrać w formacie PDF ze strony wydawnictwa Bezdroża.

"Podróżnicze wycinanki" obejmują regiony:
 • Kraków i Wieliczka, Tatry i Pieniny, Wybrzeże Bałtyku, Warmia i Mazury, południowe Podlasie i Suwalszczyzna, Bieszczady 
 • Rzym i Włochy, Costa Brava i Barcelona, Kreta, Wybrzeże Bułgarii, Wyspy Kanaryjskie, Sycylia, Portugalia, Costa Blanca i Alicante, Majorka, Słowacja, północna Praga i Czechy, Paryż, Wybrzeże Chorwacji, Londyn 

Szczegóły publikacji:

Autorzy: Dominika Zaręba, Ania Jamróz

Wydawnictwo Bezdroża


Cena 9,90zł
Wycinanki do ściągnięcia ze strony wydawnictwa są w stałej cenie 2,00zł (aktualnie również w promocji).Z racji, że dopiero co rozpoczęły się wakacje mam dla Was do wygrania 1 egzemplarz Dziennika Podróży + 1 wycinanki (do wyboru).

Zadanie konkursowe: 
Na adres e-mail: okiemalexa@gmail.com przeslij jedno zdjęcie pod hasłem 

"Warto podróżować z dzieckiem"


Może być to zdjęcie z dalekiej wyprawy albo spaceru do pobliskiego parku. 

Czas trwania konkursu: 28.06.2016 do 08.07.2016
Wyniki zostaną ogłoszone pod tym postem najpóźniej 11.07.2016r.

1. Organizatorem konkursu jest Okiem Alexa.
2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Bezdroża.
3. Miło nam będzie jeśli udostępnisz post konkursowy i zaprosisz znajomych do zabawy = > KLIK.
4. Przesłanie zdjęcia na konkurs jest równoznaczne ze zgodą na jego opublikowanie.
5. Uczestnicy konkursu zgadzają się na przetwarzanie danych osobowych tylko i wyłącznie na potrzeby konkursu dla organizatora.
6. Jeśli zwycięzca nie zgłosi się w ciągu 3 dni od daty ogłoszenia  wyników z danymi adresowymi do wysyłki, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca.
7. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski. Nagrody nie można wymienić na inną ani na ekwiwalent pieniężny.Cieszymy się bardzo ze wszystkich otrzymanych zdjęć. Ciężko było nam się zdecydować, które zdjęcie nagrodzić dlatego poza obiecaną nagrodą główną przyznaliśmy też niedużą nagrodę pocieszenia.

Mój dziennik podróży + wybrane wycinanki wygrywa:

Patrycja Suchodolska


Nagrodę dodatkową w postaci wybranych wycinanek zdobywa:

1. Aga Waluga (na zdjęciu Maja)


2. Karolina Jaskólska

Dziękujemy wszystkim za udział i piękne zdjęcia! Zwycięzców prosimy o kontakt najpóźniej do piątku 15.07.2016!!

9 komentarzy:

 1. Fajne! Niech tylko Oli podrośnie to będziemy się bawić z tego typu publikacjami. Jak na razie Oli już kocha podróże. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też mamy małą fankę podróży, więc z niecierpliwością czekamy aż podrośnie nieco i też będzie korzystać z takich publikacji. Na razie poszukujemy, opisujemy i kompletując biblioteczkę.

   Usuń
 2. Świetne, a my podobne tworzyliśmy sami. Tylko wcześniej musiałam znaleźć czas by wszystko wcześniej przygotować. No i raz mi się nie udało co skończyło się smutnymi minkami ale tworzenie na żywca. A teraz jest gotowiec - genialne! Podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam, warto wziąć udział w konkursie być może to właśnie do Ciebie trafi jeden egzemplarz dziennika.
   Coraz więcej jest publikacji dla dzieci, które stanowią idealne uzupełnienie podróży!

   Usuń
 3. Uwielbiamy podróżować! Kiedyś coś podobnego robiłam ze starszą córką, tylko że same wymyślałyśmy wszystko :) Konkursik super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super, niesamowita frajda przy tworzeniu i niezwykła pamiątka, lepsza niż to co możemy kupić na straganach dla turystów ;)

   Usuń
 4. Ale świetna pozycja dla małego podróżnika. Super pomysł z tymi rozszerzeniami ze strony wydawnictwa - wielki plus!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się podoba zwłaszcza, że cena rozsądna ;)

   Usuń
 5. Super książka, Moim dzieciom bardzo się podoba ;-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Okiem Alexa - rodzinne podróżowanie , Blogger