KOALA nie pozwala!

KOALA nie pozwala!
Rafał Witek w połączeniu z ilustracjami Emilii Dziubak

Przyznam szczerze, że ostatnimi czasy wizyty w księgarni są dla mnie coraz trudniejsze. Na rynku pojawia się tyle fajnych książek dla dzieci, że ciężko się oprzeć i nie doprowadzić po raz kolejny do ruiny domowego budżetu. Są jednak takie, obok których przejeść obojętnie po prostu nie można!

Dla nas jedną z takich książek jest KOALA nie pozwala!

Wydawnictwo Bajka wychodząc na przeciw oczekiwaniom najmłodszych (bardzo wymagających czytelników) wydało książkę autorstwa Rafała Witek z ilustracjami Emilii Dziubak. 

Książka ma nieco mniejszy format niż A5. Dzięki swoim zgrabnym gabarytom możemy ją zabrać ze sobą z domu i wyciągać w chwili ogólnego znudzenia w kolejce czy w autobusie. Dodatkowo, poszczególne strony książki są z grubej tektury, dzięki czemu są one odporne na zdolności destrukcyjne nawet najmłodszych maluchów.

Koala nie pozwala

Długość tekstu jest dostosowana do niecierpliwych dwulatków, a i znacznie starsze maluchy z pewnością docenią dowcip autora.

Koala nie pozwala to książka pełna humoru i wspaniałych ilustracji. Tytułowa Koala jest asertywna - odmawia, sprzeciwia się i wprowadza zasady. Przy tym lubi długo spać w niedziele i żadną pracą się na kala.


Koala nie pozwala

Koala nie pozwala

Bardzo podoba nam się, że autorzy pokazują, iż Koala nie jest taki milusiński na jakiego wygląda. 


Koala nie pozwala

Koala nie pozwala

Koala nie pozwala

Dla nas to książka z tych, które mieć trzeba. Zaraz obok ROK W LESIE. Gorąco polecamy i uważamy, że talent literacki Rafała Witek wraz z rewelacyjnymi ilustracjami Emilii Dziubak stanowią genialne połączenie!

KOALA nie pozwala! Rafał Witek, ilustracje Emilia Dziubak.
Wydawnictwo BAJKA 
Cena: 22,90zł
Rok wydania 2016

2 komentarze:

  1. Kurcze, tyle Twoich postów mi uciekło- myślałam że nic nie publikujesz, a tu tyle do nadrobienia. Dodałam Cię do ulubionych na FB- teraz będę na bieżąco ;) A co do nowości- jest ich tyle że głowa i kieszeń boli... ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dlatego czasem korzystamy też z biblioteki ;)

      Usuń

Copyright © 2016 Okiem Alexa - rodzinne podróżowanie , Blogger