Spotkajmy się w Gdyni - część II

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego w ostatnim czasie jest coraz więcej spotkań dla blogerów? Zarówno dużych konferencji i weekendowych eventów jak i małych kameralnych spotkań? 

Po pierwsze bloger przestał być anonimową postacią skrywającą się za komputerem. Wielu jest specjalistami z jakiejś dziedziny, tworzą własne marki i dzielą się swoją wiedzą. Także bloger też człowiek potrzebuje interakcji i spotkań z ludźmi. Po drugie chęć doskonalenia i uczenia się czegoś nowego. Oczywiste jest, że jeśli wkładamy w coś sporo czasu i pracy to chcemy by było to na coraz wyższym poziomie. Takie spotkania to idealna okazja do wymiany doświadczeń i nauki. 


W czasie ostatniego spotkania, o którym wspominałam we wcześniejszym wpisie również nie zabrakło czas na szkolenie i dyskusje. 

Rozwój i szkolenie to aspekty, które dla mnie są bardzo ważne. Pewnie dlatego nie mogę usiedzieć w miejscu i zawsze znajduje sobie zajęcie ;) 

W czasie kilkugodzinnego spotkania moja głowa wypełniła się wiedzą i pomysłami, a wszystko to dzięki Karolinie z bloga ODNOVA, której udało się na początku nas nieco zintegrować dzięki pomysłowym zabawom, by zaraz potem podzielić się z nami sporą dawką blogowej wiedzy i aktualnych trendów.Zaraz potem Marianna z Niania Trojmiasto.pl powiedziała nam co nieco o plusach i minusach różnych form sprawowania opieki nad naszymi dziećmi. Dzięki temu moja wiedza z zakresu zatrudnienia profesjonalnej niani jest zdecydowanie większa. Gdy sama stałam przed dylematem, jaki rodzaj opieki będzie najlepszy dla mojej córki rozważałam wszystkie dostępne opcje. Jeśli rozważacie zatrudnienie niani i Wasz budżet na to pozwala to warto skorzystać z pomocy Marianny!


Trzecia wystąpiła Marta z bloga Rudym Spojrzeniem Na Świat zdradziła nam jakie elementy powinna zawierać recenzja książek na blogu. Na co powinniśmy zwrócić uwagę opisując książkę dla dorosłych, a na co w przypadku książek dla najmłodszych czytelników. BRAWO! Było super.


Na koniec zajrzała do nas jeszcze Agnieszka, autorka książki Rozmowy z Hinduskim Mistrzem, która opowiedziała nam sporo o sobie i swoich zmaganiach z życiem.


Było ciekawie i inspirująco!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Okiem Alexa - rodzinne podróżowanie , Blogger