Spotkajmy się w Gdyni

Od lutego czas upłynął nam głównie na chorowaniu. Po kolei dopadło całą naszą trójkę. Z różną siłą ale nie oszczędziło nikogo. Chyba pierwszy raz mieliśmy tak aktywny sezon chorowania, który trwał od połowy lutego praktycznie do końca marca. Uziemieni w domu musieliśmy odłożyć wszelkie plany wyjazdowe. Udało mi się jednak wyrwać z domu w marcowe przedpołudnie do Gdyni na spotkanie, w którym wzięło udział 12 blogujących mam. Sprawcą całego zamieszania była Żaneta z bloga Mother and son


Z tego miejsca, mówię ogromne BRAWO, bo spotkanie było naprawdę udane. Prelegentki świetne, a atmosfera na spotkaniu rewelacyjna! Dzięki temu udało mi się na kilka godzin oderwać od trwającego w najlepsze remoncie i chorujących domownikach.
Spotkanie odbyło się w gdyńskiej kawiarni Ciuciubabka. Jeśli będziecie w okolicy to koniecznie zajrzyjcie na kawę i ciacho. Wspaniała atmosfera, pyszna kawa i słodkości, a do tego sporo miejsca do zabawy dla maluchów! Kraina Wypieków  zadbała by spotkanie pełne było słodkości ;)
W czasie spotkania miałyśmy okazję uczestniczyć w prelekcjach na temat blogowania, rodzicielstwa i książek. Nie zabrakło też czasu na dyskusję i wymianę doświadczeń. O tym jednak następnym razem.


Tego typu spotkania to nie tylko okazja do napicia się kawy w dobrym towarzystwie ale i zrobienie czegoś dobrego dla innych. Każda z uczestniczek przygotowała paczkę dla hospicjum. Dzięki sponsorom (Maypi Design, Pomysły Mam, Dzika Fastryga, Love Domowe, Qlka Art – Jewellery, Koty na płoty, Kropka design, FISZKI, bucikibabice.pl) i olbrzymiej pracy włożonej przez Żanetę, odbyła się także licytacja przekazanych przez nich produktów. Całość uzyskanych środków trafiła na rzecz podopiecznych z Hospicjum Dziecięcego – Bursztynowa Przystań w Gdyni.
Żadna z uczestniczek nie wyszła z pustymi rękami. Upominki przekazali bowiem: Alexander Toys, 7th Heaven, FISZKI, YoClub.pl, Domowa Apteczka, Tulaszek.

Niezapomniane chwile uwieczniła na zdjęciach Heronima Pietrzak.


W spotkaniu uczestniczyły: Żaneta Bomba – zarazem organizatorka – Mother and son, Karolina Tuchalska – Siermińska – OdNova, Sylwia Narkowicz – Świat w oczach Mamy, Anna Chwastowska – Mama Cukiereczki, Ania Radomska – Żyć nie umierać, Kalina Czarnopolska – 22kilo, Patrycja Ptaszek – mamowato.pl, Justyna Kowalkowska – MamaJu, Natalia Majewska – Schwytane chwile, Marta Kraszewska – Rudym Spojrzeniem Na Świat, Joanna Misiak-Piotrowska - Krzywa Prosta .


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Okiem Alexa - rodzinne podróżowanie , Blogger