Hotel Kozi Gród

 
W ramach projektu Podróże Małych i Dużych Żaneta z bloga mother-and-son wybrała się z rodzinką do Koziego Grodu. W czasie swojego pobytu sprawdzili czy jest to hotel, w którym warto spędzić rodzinne wakacje i czy posiada udogodnienia dla najmłodszych gości?

Hotel Kozi Gród znajduje się zaledwie 25 km od Gdańska, wśród Kaszubskich jezior i lasów. Przyjaźnie nastawiony do gości, zwierząt, środowiska naturalnego. Jedno jest pewne. Nie da się tam nudzić.


W Kozim Grodzie znajduje się Centrum Rekreacji. Basen, jacuzzy, sauna, siłownia. Możecie korzystać z dobrodziejstwa tych cudownych miejsc bez obaw. Nie było tłumów, więc spędzaliśmy czas bardzo kameralnie, bardzo rodzinnie i radośnie! Nikomu nie przeszkadzał radosny śmiech naszego małego pływaka, który najchętniej moczyłby się cały dzień. Na basenie znajdziecie spory kosz z zabawkami, kółkami, pływakami, deskami, makaronami do pływania. Dla zmęczonych po pływaniu są też bardzo wygodne leżaki.

Na terenie Hotelu znajduje się przedsionek z zabawkami (przy torze do gry w kręgle), odbywają się animacje, a w ogrodzie jest piękny plac zabaw i drewniany domek. Atrakcją jest także mini zoo z koziołkiem, kozą i konikiem.
 
 
Okolica i otoczenie zachęca do spędzania wolnego czasu właśnie na świeżym powietrzu. Jest mnóstwo miejsca i kryjówek do zabaw w chowanego Między drzewami wiszą leżaki, są ławki, boiska do uprawiania sportów.  Na środku jest także zarybiony staw z rowerkiem wodnym.
 


Jedzenie przepyszne. Szwedzki stół uginał się pod różnorodnymi daniami. Sery, twarożki, dżemy, mięsa, zupy, placuszki, makarony, ciasta, owoce. Zapewniam Was, że każdy niejadek znajdzie coś dla siebie.


Zmęczeni, przepracowani rodzice wybierając się na rodzinny wypoczynek z dziećmi - na pewno znajdą tam ukojenie, odpoczynek.
Złapią oddech i trochę się rozerwą. Mother and son zdecydowanie poleca Wam Hotel Kozi Gród jako HOTEL IDEALNY na wakacyjny (i nie tylko) odpoczynek dla całej rodziny. My sami byliśmy w tym hotelu kilka lat temu (ale ten czas leci). Nie mieliśmy co prawda jeszcze wtedy dzieci, ale wypoczęliśmy nie gorzej niż Żaneta z rodziną. Hmm... może wybierzemy się jeszcze raz?
A wy macie swoje ulubione miejsca, gdzie wybieracie się z rodziną żeby odpocząć?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Okiem Alexa - rodzinne podróżowanie , Blogger