Nocleg w Londynie

Oto właśnie przykład dlaczego noclegi należy dokładnie sprawdzać pod każdym względem!

Po pierwsze Alex poleca sprawić dokładnie lokalizacje, zwłaszcza w dużym mieście!
Już w niejednym miejscu Alex był, ale nadal zdarza mu się zaliczyć jakieś mniejsze bądź większe wtopy - tym razem większe.


Pierwszy hostel z którego usług Alex korzystał to HOSTEL ORDNANCE


Zdjęcia na stronie całkiem przyzwoite,  cena przystępna. 

Lokalizacja - odległa od centrum.

Alex się trochę usprawiedliwi, bo szukał noclegu na ostatnią chwilę i budżet miał mocno ograniczony, także lokalizacji sprawdzić zapomniał.

Wspaniała i luksusowa kuchnia ;)


Alex nadmieni tylko, że w owym luksusowym hostelu śniadanie było w cenie - do wyboru dżem (tesco), płatki, margaryna i chleb tostowy. 


To kolei łazienka, aż chciało się wziąć prysznic ..
No ale narzekać Alex tak bardzo nie będzie bo widok jak na londyńskie warunki miał niecodzienny pewnego poranka. A i cena była naprawdę niska.


Po drugie Alex by doradził sprawdzić czy nie planują remontów w okolicy ale to już jest trudniejsze.

Drugi hostel z którego Alex miał okazje korzystać to HOSTEL 639

Cena również przyzwoita i lokalizacja byłaby bardzo fajna gdyby nie to, że okazało się, że szczęście Alexa po prostu granic nie miało i od dnia w którym Alex zamieszkał w owym hostelu był remont pobliskiej stacji metra. 

Dzięki czemu Alex zaliczył kilkugodzinny rajd po mieście komunikacją zastępczą.
KOMUNIKACJA ZASTĘPCZA w wykonaniu Brytyjczyków to przeżycie jest niezapomniane

Na ulicach stoją specjalne drogowskazy, na każdym przystanku Pan-informator, a w autobusie poza Panem Kierowcą, Pan z mapą. Pomimo ogromnego nakładu ludzkiej pracy, panował OGROMNY komunikacyjny haos!

Jeśli chodzi natomiast o sam hostel to tutaj niestety nie było kuchni ogólnodostępnej, był za to bar oferujący wyżywienie. 


Alex śniadanie miał w cenie ( musiał się jednak o nie upomnieć, bo chcieli go za nie dodatkowo skasować 1,5funta). Ale w sumie co się dziwić, że chcieli dodatkowo zarobić. WC na korytarzach ale za to kabina prysznicowa stała w rogu pokoju ;o a pokoje rzecz jasna koedukacyjne ;)

Londyn ogólnie REWELACJA, ale na przyszłość Alex dokładnie sprawdzi lokalizacje i gdzie znajduje się prysznic (określenie prysznic w pokoju, nabrało dla Alexa nowego znaczenia).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Okiem Alexa - rodzinne podróżowanie , Blogger